Öne Çıkanlar TÜM GÖÇMENLERİN SESİ OLDU DİYARBAKIR YOLUNDA 9.300GR ESRAR MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ Haliliye Belediyesinden Muhteşem Eserler

14 Yaşındaki çocuk 3 gündür kayıp

whatsapp hattına gelen bi ihbar haberine göre ; 

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde bir çocuk sırra kadem bastı.

 Yaklaşık bir haftadır kayıp olan Süleyman AKKUŞ  (14) ailesi çocuklarını her yerde arıyor. Oğlunun  yaklaşık bir haftadır eve gelmediğini söyleyen baba, "Oğlum bir hafta önce kimseye haber vermeden evden ayrıldı ve o günden beri haber alamıyoruz. Bütün aramalarıma rağmen hiçbir yerde bulamadık" dedi.

Baba, bütün akrabalarını aradıklarını belirterek, "İlk önce hastaneleri, daha sonra başta Halilye İlçe Emniyet Müdürlüğü olmak zere çevre il ve ilçelerdeki polis merkezlerini dolaştım. Ancak bir haftadır oğlumun izine rastlamadık. Okuldaki arkadaşları, akrabalarımız, eşimiz dostumuz kim varsa her yer de araştırdım.

Buradan bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum, oğlumu gören ya da ne halde olduğunu bilen varsa insaniyet namına 0542 819 63 13  nolu telefondan beni arasın" diye konuştu.

14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi Süleyman AKKUŞ'un bulunması için bütün güvenlik güçlerinin seferber olduğu bildirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol