Öne Çıkanlar TÜM GÖÇMENLERİN SESİ OLDU DİYARBAKIR YOLUNDA 9.300GR ESRAR MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ Haliliye Belediyesinden Muhteşem Eserler

112 Acil Ekibinden İl Sağlık Müdürlüğü'ne Dilekçe

Şanlıurfa 112 Acil Sağlık Ekibinden İl Sağlık Müdürlüğüne Afrin Zytin Dalı Adına bir dilekçe yazıldı.

yazılan dilekçede 112 sağlık ekibinin afrin operasyonuna herzaman hazır olduklarını ifade ettiler. 

Şanlıurfa’da Görev Yapan 112 Acil İstasyonu çalışanları Şanlıurfalı Gururlandırak Afrin Operasyonunda gönüllü olarak destek vermek için Adeta Tüyleri Diken Diken Eden bir dilekçeyi İl sağlık müdürlüğüne verdi. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Himmet Durgut’un paylaştığı dilekçede Devletimiz malumunuz terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele vermektedir. Bu Mücadele kapsamında 20.01.2018 tarihi itibari Afrin’e Zeytin Dalı Operasyonu başlamıştır.

Biz 112 Acil Sağlık Hizmetleri görevli sürücüler olarak her türlü görevlendirmeye hazır olduğumuzu beyan etmek isteriz. Operasyonlara destek amacı ile 112 ASTT olarak görevlendirilecek ekiplere mümkünse gönüllü olarak katılmak isteriz. İfadeleri yer alıyor.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Himmet Durgut’un paylaştığı 112 Acil İstasyonlarımızda çalışan personellerimizden gelen dilekçe. Sizlerle gurur duyuyorum. İfadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol