Öne Çıkanlar TÜM GÖÇMENLERİN SESİ OLDU DİYARBAKIR YOLUNDA 9.300GR ESRAR MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ Haliliye Belediyesinden Muhteşem Eserler

Aziz Aydınlık Parti Meclisi Adaylığını Açıkladı

Aziz Aydınlık Parti Meclisi Adaylığı Açıkladı
Cumhuriyet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Aziz Aydınlık sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Parti Meclisi’ne adaylığını koyduğunu açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Aziz aydınlık sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi.
CHP İl Başkanı Aydınlık;”Değerli dostlarım yoldaşlarım gururla yürütmüş olduğum Şanlıurfa il Başkanlığı görevimi Bölgemiz ve değerli il başkanlarıma hizmet noktasında ve sesi olmak amacıyla Parti Meclisi’ne adaylığımı sizlerle paylaşmak bu yolda desteğinizi talep etmekteyim..
Bilindiği üzere bölgemizde aktif bir siyaset yürütme ihtiyacı söz konusu olduğundan bizler de gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızı ve bölgemizde daha güçlü ve aktif siyaset yürüteceğimizi sizlerle içiçe ve birlikte yol alacağıma inancımın doğrultusunda, Aday olmuş bulunmaktayım hakkımızda hayırlısını olması umuduyla saygılar sevgiler sunuyorum...” diyerek sözlerini tamamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol